Pre aktualne informácie klikni na:


KOMUNÁLNE VOĽBY

Kandidát na primátor Ružomberka


Žilinský kraj na facebooku
Žilinský kraj na stránkach KDH
25 rokov KDH
Voľby do NRSR 2016

Kandidáti ZA krajaMyslíte si, že informácie v článku "Pravicoví poslanci si odmietli znížiť platy" je pravdivá? Podľa výsledkov volieb a zloženia poslaneckých klubov, pravicoví poslanci nemajú väčšinu v zastupiteľstve. Bol autor "dg" objektívny?

Zo zasadnutia Krajskej rady KDH v Žilinskom kraji.
110320, TO KR v ŽK
Krajská rada KDH v Žilinskom kraji sa na svojom zasadnutí zaoberala prípravou celoslovenských akcií KDH, ktoré sa pripravujú na Kysuciach, Rady KPMaRS 25.6.2011 v Kysuckom Novom Meste a Rady KDH 26.3.2011 v Čadci. Tiež sa zaoberala sa problémami v Žilinskom kraji i na Kysuciach.

Krajské zasadnutie KPMaRS.
110320, TO KR v ŽK
V Čadci 17.3.2011 zasadol krajský klub KPMaRS, ktorý si na obdobie štyroch rokov zvolil svojho predsedu a podpredsedu. Predsedom sa stal primátor Rajeckých Teplíc RNDr.Peter Dodeš, jeho podpredsedom sa stal Bc.Zdenko Kubáň, starosta obce Malatiná.
Prítomní zástupcovia z okresov Žilinského kraja diskutovali o práci a problémoch v samospráve. Zdôraznili význam informačných tokov, ktoré sú jednou z najdôležitejších podmienok pre úspešné podávanie projektov.

Nezvyčajné praktiky a zasahovanie do hlasovania zastupiteľstva ŽSK.
110315, TO KR v ŽK
Na posledných zasadnutiach Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) dostávali poslanci na poslednú chvíľu, až tesne pred samotným zasadnutím zastupiteľstva, viaceré doplňujúce návrhy do programu rokovania, bez možnosti poslancov rokovať o predmetných návrhoch v komisiách. Žeby to svedčilo o netransparentnosti, resp. o nesystémovej práci na Úrade ŽSK? Pýta sa A.Sočuvka, poslanec ŽSK. viac ...

Voľby v Kluboch predstaviteľov miestnej a regionálnej samosprávy /KPMaRS/ v okresoch Žilinského kraja.
110221, TO KR v ŽK
Po komunálnych voľbách okresní predsedovia KDH zvolávajú zvolených primátorov, starostov, poslancov na prvé zasadnutia KPMaRS. Prvé zasadnutia si volia predsedu a pripravujú systém zasadania a činnosti na ďalšie obdobie. Viac ...

Ivan Uhliarik minister zdravotníctva SR položil veniec k pamätnej tabuli Antona Neuwirta.
110220, TO KR v ŽK
MUDr. Ivan Uhliarik minister zdravotníctva SR na návšteve Žilinského kraja dňa 17. februára 2011 navštívil nemocnicu v Žiline, Čadci a zúčastnil sa stretnutia s primátorom Čadce. Viac ...-->
.: Zobraziť     : aktuálny mesiac   : všetko   : rok 2012   : rok 2011   : rok 2010   : rok 2009   : rok 2008   : rok 2007   : roky 2006-1999 :.

   Aktuality v regiónoch :     • Bytča, Kysuce, Žilina   • Orava   • Liptov   • Turiec  •